Holky na tahu
Komedie

Holky na tahu

Stáhnout film Holky na tahu

Spustit film Holky na tahu

Informace o filmu

Originální název
Rough Night
Rok
Délka
101 min
Režie
IMDb hodnocení
5.7

U nás naleznete film Holky na tahu zdarma ke stažení případně online ke shlédnutí a to včetně českého dabingu.

Popis k filmu Holky na tahu ke stažení zdarma:
Tři nejlepší kamarádky Regan, Gena a Katie jsou naprosto pobouřené když zjistí, že jejich kamarádka Becky, která je sice milá ale trpí nadváhou a vždycky byla terčem posměchu, se bude vdávat jako první z party. Gena a Katie jsou pořád single a Regan se snaží přinutit svého kluka, s kterým chodí už čtyři roky, aby ji konečně požádal o ruku. Becky své kamarádky požádá, aby jí šli za družičky, ty se však svého úkolu zhostí po svém a rozlučka se svobodou se jim poněkud vymkne z rukou…

U nás na na www.FilmTube.cz nalezneš i další super filmy.

Spustit film Holky na tahu na Přehraj.to zdarma Vyhledat film Holky na tahu na Přehraj.to

Spustit film Holky na tahu na Datoid.cz Vyhledat film Holky na tahu na Datoid.cz

Koupit film Holky na tahu na Alza.cz Koupit film Holky na tahu na Alza.cz
Rok