Po prolomení ticha
Dokumentární

Po prolomení ticha

Stáhnout film Po prolomení ticha

Spustit film Po prolomení ticha

Informace o filmu

Originální název
Po prolomení ticha
Rok
Délka
51 min

U nás naleznete film Po prolomení ticha zdarma ke stažení případně online ke shlédnutí a to včetně českého dabingu.

Popis k filmu Po prolomení ticha ke stažení zdarma:
Studentka herectví Marie-Luisa Purkrábková vystoupila s anonymními svědectvími o sexuálním obtěžování a zneužívání moci na své škole a spoluzaložila iniciativu s názvem NE!MUSÍŠ TO VYDRŽET.  Dokumentární portrét sleduje Luisin rok boje s novou rolí aktivistky a jejím cílem najít zpět sebe samu. Režisér filmu a Luisa vytváří neobyčejně niternou výpověď o následcích sexuálního obtěžování, pokud se oběť rozhodne veřejně promluvit.

(ČSFD)

U nás na na www.FilmTube.cz nalezneš i další super filmy.

Spustit film Po prolomení ticha na Přehraj.to zdarma Vyhledat film Po prolomení ticha na Přehraj.to

Spustit film Po prolomení ticha na Datoid.cz Vyhledat film Po prolomení ticha na Datoid.cz

Koupit film Po prolomení ticha na Alza.cz Koupit film Po prolomení ticha na Alza.cz
Rok