Sakra, kluku!
Drama

Sakra, kluku!

Stáhnout film Sakra, kluku!

Spustit film Sakra, kluku!

Informace o filmu

U nás naleznete film Sakra, kluku! zdarma ke stažení případně online ke shlédnutí a to včetně českého dabingu.

Popis k filmu Sakra, kluku! ke stažení zdarma:
Niko se vymlouvá z dalšího setkání s pohlednou dívkou, jako by o něj vůbec neměl zájem. Do toho přijde o řidičák, nemá ani na kafe a zůstatek na bankovním účtu neslibuje o moc víc. Možná že Niko právě zažívá svůj „den blbec“, pravděpodobnější ale je, že právě takto vypadá jeho každodenní realita. Život totiž může být těžký, i když se v něm zrovna tolik neděje. S nenápadným pokyvováním směrem k Woodymu Allenovi i filmům francouzské nové vlny buduje snímek tlumenou náladu podpořenou zajímavou postavou, která sice nedělá nic zlého, ale její chování se jí i t…

U nás na na www.FilmTube.cz nalezneš i další super filmy.

Spustit film Sakra, kluku! na Přehraj.to zdarma Vyhledat film Sakra, kluku! na Přehraj.to

Spustit film Sakra, kluku! na Datoid.cz Vyhledat film Sakra, kluku! na Datoid.cz

Koupit film Sakra, kluku! na Alza.cz Koupit film Sakra, kluku! na Alza.cz
Rok