Tátou krok za krokem
Komedie

Tátou krok za krokem

Stáhnout film Tátou krok za krokem

Spustit film Tátou krok za krokem

Informace o filmu

Originální název
Tout pour être heureux
Rok
Délka
97 min
Země
Režie
IMDb hodnocení
6.1

U nás naleznete film Tátou krok za krokem zdarma ke stažení případně online ke shlédnutí a to včetně českého dabingu.

Popis k filmu Tátou krok za krokem ke stažení zdarma:
Antoine, který je posedlý nahráváním úspěšné desky mladé popové zpěvačky, považuje své desetileté manželství s Alicí – krásnou, skvělou soudkyní a milující matkou jejich dvou dcer – za samozřejmost. Dokud ho Alice jednoho dne nevyhodí, nepožádá o rozvod a nenechá mu dcerky dva týdny na krku! Antoineovi, který je vyčerpaný z práce a zaskočený běžnými rodičovskými povinnostmi, které dosud nepoznal, dává toto nucené opatrovnictví pěkně zabrat. Krůček po krůčku však začne své dcery poznávat a zjistí, co vlastně znamená být otcem – a náhle pocítí obrovskou rad

U nás na na www.FilmTube.cz nalezneš i další super filmy.

Spustit film Tátou krok za krokem na Přehraj.to zdarma Vyhledat film Tátou krok za krokem na Přehraj.to

Spustit film Tátou krok za krokem na Datoid.cz Vyhledat film Tátou krok za krokem na Datoid.cz

Koupit film Tátou krok za krokem na Alza.cz Koupit film Tátou krok za krokem na Alza.cz
Rok